EYE WALLET PRINT
Next
WALLET WITH SMOOTH TEXTURE
Previous
WALLET WITH SMOOTH TEXTURE
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1101-1926-black003
WALLET WITH BUTTERFLY PRINT
Code: 1101-1926
1101-1926-black003
As low as
€36.45
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's wallet with butterfly print, made of faux leather. It has a zippered coin pocket, bill compartments, and multiple card slots. Secures with a zipper. A classic wallet, ideal for any bag.
| Composition | 100% PVC |
|---|---|
| Product Material | Artificial material |
| Pattern | Printed |
| Cases-Pockets | Card holder pockets,Inner zipped pocket,Βill compartment |
| Closure | Zip fastened |
| Width | 2cm |
| Length | 19cm |
| Height | 10cm |