HANDBAG POCHETTE WITH WRIST STRAP
Next
HANDBAG NATALIE IN ENVELOPE DESIGN
Previous
HANDBAG NATALIE IN ENVELOPE DESIGN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1028-0033-sage-296
HANDBAG POCHETTE WITH WRIST STRAP
Code: 1028-0033
1028-0033-sage-296
As low as
€20.15
€27.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's Malin handbag made of high-quality faux leather with smooth texture. It is lined on the inside, and has a zipper pocket and an open compartment for organization. It closes with a gold metal zipper. With detachable hand strap decorated with print, for ease of use.
| Pattern | Axel Logo,Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Zip fastened |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Square shape |
| Width | 1cm |
| Length | 21cm |
| Height | 18cm |
| Size | Medium |