BACKPACK WITH EYE PRINT AND MONOGRAM 'A'
Next
BACKPACK WITH SIDE POCKETS
Previous
BACKPACK WITH SIDE POCKETS
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1023-0616-blue002
BACKPACK WITH SIDE POCKETS
Code: 1023-0616
1023-0616-blue002
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's backpack with high-quality faux leather print. It has side pockets, a front pocket that closes, and a back pocket. Inside, it has a lining, open pockets, and a zippered pocket. It also has back straps, a handle, and a strap for attaching to a suitcase. It closes with a double zipper.
| Pattern | Printed,Side pockets |
|---|---|
| Cases-Pockets | Front facing pocket,Inner cases,Inner pocket with zipper,Back pocket |
| Closure | Double zippers |
| Strap Type | Shoulder straps,Strap adjuster for suitcase |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 12cm |
| Length | 24cm |
| Height | 29cm |
| Size | Medium |