2 IN 1 TOTE BAG WITH INNER CROSSBODY
Next
BEACHBAG
Previous
BEACHBAG
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1023-0613-blue002
BACKPACK
Code: 1023-0613
1023-0613-blue002
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Side pockets,Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Back pocket,Front facing zip pocket |
| Closure | Zip fastened,Double zippers |
| Strap Type | Shoulder straps |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 19cm |
| Length | 32cm |
| Height | 39cm |
| Size | Large |