BACK PACK WITH FRONT POCKET
Next
BACK PACK WITH FRONT POCKET
Previous
BACK PACK WITH FRONT POCKET
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1023-0608-blue002
BACK PACK WITH FRONT POCKET
Code: 1023-0608
1023-0608-blue002
As low as
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's backpack made of high-quality synthetic leather. Inside it has a lining, compartments, and a zippered pocket. Externally, it has front and side pockets, back straps, and a handle. It closes with a double zipper.
| Pattern | Side pockets |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper,Front facing pocket |
| Closure | Double zippers |
| Strap Type | Shoulder straps |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 13.5cm |
| Length | 23.5cm |
| Height | 28cm |
| Size | Medium |