BACKPACK
Next
CROCO BACKPACK
Previous
CROCO BACKPACK
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1023-0605-brown016
BACKPACK
Code: 1023-0605
1023-0605-brown016
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Croco effect |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper,Front facing zip pocket |
| Closure | Zip fastened |
| Strap Type | Shoulder straps,Strap adjuster for suitcase |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 13.5cm |
| Length | 30cm |
| Height | 35cm |
| Size | Large |