BACKPACK WITH GOLD DETAILS
Next
BACKPACK WITH SIDE OPEN POCKETS
Previous
BACKPACK WITH SIDE OPEN POCKETS
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1023-0600-beige001
BACKPACK WITH SIDE OPEN POCKETS
Code: 1023-0600
1023-0600-beige001
As low as
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's backpack with side pockets made of vegan leather. Inside it has a lining, a zippered pocket, and open compartments. It has a front pocket that closes for extra space and a strap for attaching to a suitcase. Closes with a zipper.
| Pattern | Side pockets |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper,Front facing zip pocket |
| Closure | Zip fastened |
| Strap Type | Shoulder straps,Strap adjuster for suitcase |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 15cm |
| Length | 30.5cm |
| Height | 32cm |
| Size | Large |