BELT BAG WITH FRONT ZIP POCKET
Next
BACKPACK WITH GOLD DETAILS
Previous
BACKPACK WITH GOLD DETAILS
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1023-0599-black003
BACKPACK WITH GOLD DETAILS
Code: 1023-0599
1023-0599-black003
As low as
€71.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's backpack with gold details made of faux leather. Inside it has a lining and a zippered pocket. It has a handle and adjustable back straps. It closes with drawstrings.
| Product Design | Gold details |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Strap fastened |
| Handle Type | Top handle bag |
| Strap Type | Shoulder straps |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 14cm |
| Length | 27cm |
| Height | 37cm |
| Size | Large |