BACKPACK
Next
BACKPACK WITH SEAMS AND DOUBLE ZIPPER
Previous
BACKPACK WITH SEAMS AND DOUBLE ZIPPER
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1023-0581-black003
BACKPACK
Code: 1023-0581
1023-0581-black003
As low as
€66.46
€71.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Closure | Zip fastened |
|---|---|
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather |
| Composition | 100% Pu |
| Width | 17 cm |
| Length | 29 cm |
| Height | 36 cm |
| Size | Large |