BUTTERFLY PRINT BACKPACK AND DOUBLE ZIPPER
Next
BACKPACK WITH SIDE POCKETS
Previous
BACKPACK WITH SIDE POCKETS
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1023-0574-blue002
BACKPACK WITH COLOR COMBINATION
Code: 1023-0574
1023-0574-blue002
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's backpack made of synthetic leather. It has adjustable back straps, internal pockets, and a front pocket with a zipper. It closes with a double zipper.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper,Front facing zip pocket |
|---|---|
| Closure | Double zippers |
| Strap Type | Adjustable Shoulder straps,Shoulder straps |
| Product Type | Back pack |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 15cm |
| Length | 27cm |
| Height | 32cm |
| Size | Large |