BUTTERFLY PRINT WAIST BAG
Next
PRINTED BELT BAG
Previous
PRINTED BELT BAG
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1021-0056-beige001
PRINTED BELT BAG
Code: 1021-0056
1021-0056-beige001
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's waist bag with butterfly print and axel logo. It has internal pockets, an adjustable strap, and closes with a flap.
| Pattern | Axel Logo,Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases |
| Closure | Flap Top |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Product Type | Belt bag |
| Product Material | Artificial Leather |
| Width | 6cm |
| Length | 20cm |
| Height | 12cm |
| Size | Small |