SLING BAG WITH DEER PRINT
Next
CROSSBODY BAG WITH PRINTED STRAP
Previous
CROSSBODY BAG WITH PRINTED STRAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1097-black003
CROSSBODY BAG WITH PRINTED STRAP
Code: 1020-1097
1020-1097-black003
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag made of high-quality faux leather. It has a lining and pockets inside. It has a detachable strap with a mosaic deer print and closes with a zipper.
| Cases-Pockets | Inner cases |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Strap Type | Strap fastened |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 7cm |
| Length | 21cm |
| Height | 15cm |
| Size | Small |