WALLET WITH FLORAL PRINT
Next
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1092-floral671
CROSSBODY BAG WITH FLORAL PRINT
Code: 1020-1092
1020-1092-floral671
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with floral design, rectangular shape, made of high-quality synthetic leather. It has two compartments, which are lined and contain internal pockets. With a thick detachable strap and zip closure.
| Pattern | Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Zip fastened |
| Strap Type | Strap fastened |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Bag Type | Floral pattern |
| Width | 7cm |
| Length | 20cm |
| Height | 15cm |
| Size | Small |