CROSSBODY BAG WITH PATTERN AND CHAIN
Next
CROSSBODY BAG WITH PATTERN
Previous
CROSSBODY BAG WITH PATTERN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1089-black003
CROSSBODY BAG WITH PATTERN AND CHAIN
Code: 1020-1089
1020-1089-black003
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody straw bag with ethnic print combined with high-quality faux leather. It is lined and has an internal zippered pocket. It has a chain strap and closes with a gold clasp.
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Gold clasp |
| Handle Type | Chain |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining,Straw look |
| Composition | 90% PP STRAW+10% PU |
| Bag Type | Aztek/Ikat print |
| Width | 9cm |
| Length | 23cm |
| Height | 16cm |
| Size | Small |