CROSSODY BAG WITH BRAID EFFECT
Next
PUFFER CROSSBODY BAG
Previous
PUFFER CROSSBODY BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1084-cream004
PUFFER CROSSBODY BAG
Code: 1020-1084
1020-1084-cream004
As low as
€48.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag made of high-quality synthetic leather. It is lined on the inside and has a pocket that closes. It has an adjustable strap for a better grip. It closes with a zipper.
| Pattern | Puff Bag |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 9cm |
| Length | 28cm |
| Height | 19cm |
| Size | Medium |