CROSSBODY BAG WITH CHAIN
Next
CROSSBODY BAG
Previous
CROSSBODY BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1079-nude357
CROSSBODY BAG
Code: 1020-1079
1020-1079-nude357
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Braided |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Gold/silver clasp |
| Handle Type | Top handle bag,Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 3.5cm |
| Length | 30cm |
| Height | 13.5cm |
| Size | Medium |