EVENING BAG WITH METAL CHAIN
Next
EVENING CLUTCH WITH KNITTED DESIGN
Previous
EVENING CLUTCH WITH KNITTED DESIGN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1077-blue002
CROSSBODY SMALL BAG WITH ROUND HANDLE
Code: 1020-1077
1020-1077-blue002
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with wooden round handle and decorative scarf, made of synthetic leather. It is lined with fabric and has a zippered pocket inside. It has an adjustable strap for a better grip. It closes with a lid and magnetic clasp.
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Top handle bag,Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Fabric,Lining |
| Width | 8cm |
| Length | 23cm |
| Height | 15cm |
| Size | Small |