SMALL CROSSBODY BAG
Next
CROSSBODY SMALL BAG WITH CHAIN
Previous
CROSSBODY SMALL BAG WITH CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1068-skyblue516
CROSSBODY SMALL BAG WITH CHAIN
Code: 1020-1068
1020-1068-skyblue516
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with embossed details, made of high-quality faux leather. It is lined and has three compartments, the central one closes with a zipper, and it also has a pocket that closes. It is held in place with an adjustable chain. It closes with a magnetic clasp.
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Chain |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag Type | Embossed details |
| Width | 11cm |
| Length | 20cm |
| Height | 18cm |
| Size | Small |