CROSSBODY BAG
Next
BRAIDED CROSSBODY BAG
Previous
BRAIDED CROSSBODY BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1066-blue002
PRINTED CROSSBODY SMALL BAG WITH ROUND HANDLE
Code: 1020-1066
1020-1066-blue002
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with print, round handle, and decorative scarf with print, made of high-quality synthetic leather. Inside it has a lining, a compartment and a pocket with a zipper. It has a detachable strap and closes with a magnetic clasp and a flap.
| Pattern | Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Magnetic click,Flap Top |
| Handle Type | Round Handle,Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Fabric,Lining |
| Width | 8cm |
| Length | 23cm |
| Height | 15cm |
| Size | Small |