CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKET
Next
CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKET
Previous
CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKET
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1062-stone018
CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKET
Code: 1020-1062
1020-1062-stone018
As low as
€48.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag made of synthetic leather. It is lined and has internal pockets. The adjustable, detachable strap makes it easier to carry. It has a back pocket and a front pocket that closes with a magnetic clasp. It fastens with a zipper.
| Cases-Pockets | Back pocket |
|---|---|
| Closure | Zip fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 7.5cm |
| Length | 24cm |
| Height | 14cm |
| Size | Small |