CROSSBODY BAG
Next
HANDBAG WITH THREE COMPARTMENTS AND ADJUSTABLE STRAP
Previous
HANDBAG WITH THREE COMPARTMENTS AND ADJUSTABLE STRAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1060-beige001
CROSSBODY BAG
Code: 1020-1060
1020-1060-beige001
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Cases-Pockets | Zipped case,Back pocket |
|---|---|
| Closure | Zip fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 6cm |
| Length | 22.5cm |
| Height | 15cm |
| Size | Small |