CROSSBODY SMALL BAG
Next
CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKETS THAT CLOSE
Previous
CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKETS THAT CLOSE
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1054-chalk611
CROSSBODY BAG WITH FRONT POCKETS THAT CLOSE
Code: 1020-1054
1020-1054-chalk611
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with front pocket that closes with a button, made of high-quality faux leather. It is lined with fabric and has pockets inside. It has double handles for a better grip and an adjustable, detachable thick strap so it can be worn crossbody. It closes with a zipper.
| Cases-Pockets | Inner cases,Front facing button pocket |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Double Handle |
| Strap Type | Adjustable Shoulder straps |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 12cm |
| Length | 24cm |
| Height | 18cm |
| Size | Small |