CROSSBODY BAG WITH BUTTERFLY PRINT
Next
CROSSBODY BAG WITH STRAPS
Previous
CROSSBODY BAG WITH STRAPS
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-1051-black003
CROSSBODY BAG
Code: 1020-1051
1020-1051-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Croco effect |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
| Closure | Magnetic click |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather |
| Width | 6cm |
| Length | 18cm |
| Height | 13cm |
| Size | Small |