CROSSBODY BAG WITH STRAPS
Next
CROSSBODY BAG WITH NET EFFECT FABRIC
Previous
CROSSBODY BAG WITH NET EFFECT FABRIC
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1049-black003
CROSSBODY BAG WITH STRAPS
Code: 1020-1049
1020-1049-black003
As low as
€43.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with inverted gussets made of synthetic leather. It has a detachable and adjustable strap and closes with a flap and magnetic clasp. A practical everyday choice for your go-to outfits.
| Closure | Magnetic click |
|---|---|
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather |
| Width | 6cm |
| Length | 18cm |
| Height | 13cm |
| Size | Small |