BRAIDED SHOULDER BAG
Next
SHOULDER BAG WITH GOLD DETAILS
Previous
SHOULDER BAG WITH GOLD DETAILS
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1024-black003
SHOULDER BAG WITH GOLD DETAILS
Code: 1020-1024
1020-1024-black003
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag with gold details, made of faux leather. The interior is lined with open pockets and a zippered pocket. It has an extra adjustable strap and closes with a gold clasp and flap.
| Product Design | Gold details |
|---|---|
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases |
| Closure | Gold clasp,Flap Top |
| Handle Type | Adjustable Strap,Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 11cm |
| Length | 25cm |
| Height | 12cm |
| Size | Small |