CROSSBODY BAG
Next
CROSSBODY BAG
Previous
CROSSBODY BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1023-black003
CROSSBODY BAG
Code: 1020-1023
1020-1023-black003
As low as
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Gold clasp |
| Handle Type | Round Handle,Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Straw look |
| Width | 9cm |
| Length | 20cm |
| Height | 17cm |
| Size | Small |