HANDBAG WITH SUEDE TEXTURE
Next
HANDBAG WITH SUEDE TEXTURE
Previous
HANDBAG WITH SUEDE TEXTURE
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1010-camel025
HANDBAG WITH SUEDE TEXTURE
Code: 1020-1010
1020-1010-camel025
As low as
€43.63
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's handbag with shiny faux leather and suede texture. It has a detachable strap, round handle, and shoulder strap. It closes with a zipper.
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Flap Top |
| Handle Type | Round Handle,Shoulder Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining,Suede Look |
| Width | 8.5cm |
| Length | 23.5cm |
| Height | 14.5cm |
| Size | Small |