CROSSBODY BAG WITH PRINTED DETACHABLE STRAP
Next
CROSSBODY BAG WITH CHAIN
Previous
CROSSBODY BAG WITH CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-1005-black003
CROSSBODY BAG WITH CHAIN
Code: 1020-1005
1020-1005-black003
As low as
€38.17
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag Briona with chain. Made of high quality faux leather, it is divided into three internal storage compartments with the central one having a zipper and a pocket. It closes with a metal clasp on the flap. The chain can be adjusted to be worn also as a shoulder bag. A modern and elegant bag for every look.
| Cases-Pockets | Zipped case,Inner cases |
|---|---|
| Closure | Flap Top |
| Handle Type | Chain |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather |
| Width | 10cm |
| Length | 25cm |
| Height | 14.5cm |
| Size | Medium |