CROSSBODY BAG WITH LID
Next
CROSSBODY BAG WITH FLAP
Previous
CROSSBODY BAG WITH FLAP
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-0992-black003
CROSSBODY BAG WITH FLAP
Code: 1020-0992
1020-0992-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's Osanna crossbody bag with wide detachable strap. The interior is lined and has a zippered pocket for organizing small items. It secures with flap and magnetic closure. With a special curved shape and seams on the outside, suitable for everyday looks that will stand out.
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Strap Type | Adjustable Shoulder straps |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 7cm |
| Length | 24cm |
| Height | 17cm |
| Size | Medium |