HANDBAG CHELSEA
Next
CROSSBODY BAG WITH FLAP
Previous
CROSSBODY BAG WITH FLAP
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-0990-darkmint676
CROSSBODY BAG WITH LID
Code: 1020-0990
1020-0990-darkmint676
In stock
Only a few left
Out of stock
| Product Design | Metallic details |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Handle Type | Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Oval shape |
| Width | 9cm |
| Length | 23cm |
| Height | 15.5cm |
| Size | Medium |