CROSSBODY BAG WITH FLAP
Next
CROSSBODY BAG WITH CHAIN
Previous
CROSSBODY BAG WITH CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-0989-black003
CROSSBODY BAG WITH FLAP
Code: 1020-0989
1020-0989-black003
As low as
€32.99
€43.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Rhylin women's bag, made of high-quality faux leather with smooth texture. The interior is lined and contains a zippered pocket for organizing small items. It has a double holding, with a handle and a detachable strap to wear as a crossbody. It closes with a magnetic clasp on the cover. A modern looking bag, that can be easily paired with any look.
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Handle Type | Top handle bag,Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 9cm |
| Length | 28cm |
| Height | 14cm |
| Size | Medium |