CROSSBODY BAG WITH QUILTED LID
Next
CROSSBODY BAG WITH QUILTED LID
Previous
CROSSBODY BAG WITH QUILTED LID
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-0988-green005
CROSSBODY BAG WITH QUILTED LID
Code: 1020-0988
1020-0988-green005
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Top stiched |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
| Closure | Magnetic click,Flap Top |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 9cm |
| Length | 23cm |
| Height | 15cm |
| Size | Small |