SHOULDER BAG WITH LID AND CHAIN
Next
SHOULDER BAG WITH LID AND CHAIN
Previous
SHOULDER BAG WITH LID AND CHAIN
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-0987-yellow040
SHOULDER BAG WITH LID AND CHAIN
Code: 1020-0987
1020-0987-yellow040
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's rectangular shoulder bag made of synthetic leather. It has an adjustable chain and closes with a flap and magnetic clasp. Back pocket and internal compartments.
| Cases-Pockets | Inner zipped case,Inner pocket with zipper,Back pocket |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Handle Type | Chain |
| Strap Type | Chain strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 5.5cm |
| Length | 18.5cm |
| Height | 13cm |
| Size | Small |