SHOULDER BAG WITH FLAP AND DOUBLE CHAIN
Next
SHOULDER BAG WITH FLAP AND DOUBLE CHAIN
Previous
SHOULDER BAG WITH FLAP AND DOUBLE CHAIN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-0986-blue002
SHOULDER BAG WITH FLAP AND DOUBLE CHAIN
Code: 1020-0986
1020-0986-blue002
As low as
€43.99
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's Luisa shoulder bag, made of high-quality faux leather with smooth texture and double chain. It can be worn as a shoulder bag or adjusted and worn as a crossbody. Inside it is divided into two open spaces and a zippered compartment and has lining and a zippered pocket for organization. Outside it has a back pocket for quick access and secures with magnetic clasp. A classic bag, for morning and evening looks.
| Cases-Pockets | Inner zipped case,Inner pocket with zipper,Back pocket |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Handle Type | Chain |
| Strap Type | Chain strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 7cm |
| Length | 21.5cm |
| Height | 15cm |
| Size | Medium |