HANDBAG
Next
DEBOSSED QUILTED HANDBAG WITH DECORATIVE CHAIN
Previous
DEBOSSED QUILTED HANDBAG WITH DECORATIVE CHAIN
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-0984-black003
HANDBAG
Code: 1020-0984
1020-0984-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Adjustable Strap,Double Handle |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining,Color combination |
| Width | 9cm |
| Length | 20cm |
| Height | 12cm |
| Size | Small |