SMALL SHOULDER BAG
Next
CROSSBODY BAG
Previous
CROSSBODY BAG
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1020-0980-black003
SMALL SHOULDER BAG
Code: 1020-0980
1020-0980-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's Katrin shoulder bag. It is made of high quality faux leather and lined on the inside. It secures with a zipper and includes a pocket that closes on the inside. Ideal bag to complete any look.
| Cases-Pockets | Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Shoulder Strap |
| Product Type | Hand bag/tote bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 9cm |
| Length | 22cm |
| Height | 17cm |
| Size | Medium |