CROSSBODY BAG WITH KNITTED DESIGN
Next
CROSSBODY BAG WITH KNITTED DESIGN
Previous
CROSSBODY BAG WITH KNITTED DESIGN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1020-0974-red017
CROSSBODY BAG WITH KNITTED DESIGN
Code: 1020-0974
1020-0974-red017
As low as
€43.63
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's crossbody bag with a woven design made of faux leather, in a rectangular shape. It has an adjustable strap and closes with a flap and magnetic clasp.
| Pattern | Braided |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip,Flap Top |
| Handle Type | Strap |
| Product Type | Crossbody |
| Product Material | Artificial Leather |
| Bag shape | Rectangle shape |
| Width | 5cm |
| Length | 19cm |
| Height | 13cm |
| Size | Small |