HANDBAG WITH DOUBLE HUNDLES
Next
SHOULDER BAG
Previous
SHOULDER BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3702-beige001
SHOULDER BAG
Code: 1010-3702
1010-3702-beige001
As low as
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Braided |
|---|---|
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Texture combination |
| Composition | 90% PP STRAW, 10%PU |
| Bag Type | Embossed details |
| Width | 10cm |
| Length | 32cm |
| Height | 38cm |
| Size | Medium |