CROCO HANDBAG ORLY
Next
HANDBAG WITH WOVEN DESIGN
Previous
HANDBAG WITH WOVEN DESIGN
Previous
Out of stock
Only %1 left
SKU
1010-3681-black003
HANDBAG WITH WOVEN DESIGN
Code: 1010-3681
1010-3681-black003
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's handbag - pouch with woven design, made of high-quality synthetic leather. It has a spacious interior compartment and a handle for better grip. It closes with drawstrings.
| Pattern | Braided |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases |
| Closure | Strap fastened |
| Handle Type | Handle strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 10.5cm |
| Length | 18cm |
| Height | 20cm |
| Size | Small |