TOTE WITH ALL OVER PRINT
Next
SHOULDER BAG WITH PRINT
Previous
SHOULDER BAG WITH PRINT
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3672-blue002
SHOULDER BAG WITH PRINT
Code: 1010-3672
1010-3672-blue002
As low as
€76.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag with print and double handles, made of high-quality synthetic leather. It is lined and has internal pockets. It closes with a zipper.
| Pattern | Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases |
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 15cm |
| Length | 50cm |
| Height | 30cm |
| Size | Large |