HANDBAG WITH DECORATIVE SCARF
Next
SHOULDER BAG WITH FLAP
Previous
SHOULDER BAG WITH FLAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3671-black003
SHOULDER BAG WITH FLAP
Code: 1010-3671
1010-3671-black003
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Croco effect |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner zipped case,Zipped case |
| Closure | Gold clasp,Flap Top |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather |
| Width | 7cm |
| Length | 27cm |
| Height | 19cm |
| Size | Medium |