SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Next
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3660-taupe446
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Code: 1010-3660
1010-3660-taupe446
As low as
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag with double handles made of high-quality faux leather. Inside, it has a lining, open compartments, and a pocket that closes with a zipper. Externally, it has two front pockets that close with magnetic clasps. Secured with a zipper.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper,Front facing button pocket |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 15cm |
| Length | 34cm |
| Height | 19cm |
| Size | Medium |