BRAIDED SHOULDER BAG
Next
BRAIDED SHOULDER BAG
Previous
BRAIDED SHOULDER BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3646-black003
BRAIDED SHOULDER BAG
Code: 1010-3646
1010-3646-black003
As low as
€76.95
In stock
Only a few left
Out of stock
| Pattern | Braided |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner zipped case,Inner cases,Inner pocket with zipper |
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 14cm |
| Length | 44cm |
| Height | 30cm |
| Size | Large |