SMALL WALLET WITH FLAP
Next
HANDBAG WITH DOUBLE HUNDLES
Previous
HANDBAG WITH DOUBLE HUNDLES
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3638-chalk611
HANDBAG WITH DOUBLE HUNDLES
Code: 1010-3638
1010-3638-chalk611
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's handbag made of high-quality faux leather. It has three compartments, two side compartments that close with magnetic clasps and a central compartment that closes with a zipper and is lined. It has double handles and a detachable strap so it can be worn crossbody.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Adjustable Strap,Double Handle |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Handbag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 13cm |
| Length | 29cm |
| Height | 24cm |
| Size | Medium |