STRAW SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Next
HANDBAG WITH WOVEN LOOK
Previous
HANDBAG WITH WOVEN LOOK
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3636-chalk611
HANDBAG WITH BUTTERFLY PRINT
Code: 1010-3636
1010-3636-chalk611
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's handbag with butterfly print made of high-quality faux leather. Inner lining and pockets. It has double handles and longer straps so it can be carried on the shoulder. It closes with drawstrings and a magnetic clasp.
| Pattern | Printed |
|---|---|
| Cases-Pockets | Inner cases |
| Closure | Strap fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Hand bag/tote bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 16cm |
| Length | 44cm |
| Height | 35cm |
| Size | Large |