SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Next
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3630-stone018
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Code: 1010-3630
1010-3630-stone018
As low as
€76.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag made of synthetic leather. It has double handles and closes with a zipper and a central magnetic clasp. Inside, it has a central compartment and two closable pockets. An ideal bag for your everyday activities.
| Cases-Pockets | Inner zipped case |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Double Handle |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather |
| Width | 14cm |
| Length | 35cm |
| Height | 29cm |
| Size | Large |