STRAW EFFECT POCHETTE BAG
Next
PHONE BAG
Previous
PHONE BAG
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3628-black003
SHOULDER BAG WITH WOVEN LOOK AND EXTERNAL STRAPS
Code: 1010-3628
1010-3628-black003
As low as
€59.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag with external pockets, woven look and leather details. Inside it has a lining, open compartments and a zippered pocket. It has an adjustable, detachable strap for a better grip. It closes with a zipper.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened |
| Handle Type | Adjustable Strap,Shoulder Strap |
| Strap Type | Detached strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining,Straw look |
| Composition | 65% PP, 35% Cotton |
| Width | 10cm |
| Length | 22cm |
| Height | 13cm |
| Size | Small |