SHOULDER BAG SYBIL
Next
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
SHOULDER BAG WITH DOUBLE HANDLES
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3616-sky-blue307
SHOULDER BAG SYBIL
Code: 1010-3616
1010-3616-sky-blue307
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Sybil women's shoulder bag made of high-quality faux leather. It has large side pockets that close with buttons and a central compartment with inner pockets that closes with a zipper. This is a large-capacity bag and a practical choice that can be used from morning until night. It has an adjustable strap.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Zip fastened,Magnetic clip |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Width | 14cm |
| Length | 25.5cm |
| Height | 26cm |
| Size | Medium |