SHOULDER BAG WITH ADJUSTABLE STRAP
Next
SHOULDER BAG WITH ADJUSTABLE STRAP
Previous
SHOULDER BAG WITH ADJUSTABLE STRAP
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3609-multi038
SHOULDER BAG WITH ADJUSTABLE STRAP
Code: 1010-3609
1010-3609-multi038
As low as
€54.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag made of high-quality faux leather. Inside it has a lining, compartments, and a zippered pocket. In addition, it has an adjustable strap and closes with a magnetic clasp. A spacious and practical choice for your everyday activities.
| Cases-Pockets | Inner cases,Inner pocket with zipper |
|---|---|
| Closure | Magnetic clip |
| Handle Type | Adjustable Strap |
| Product Type | Shoulder bag |
| Product Material | Artificial Leather,Fabric,Lining |
| Width | 11.5cm |
| Length | 38cm |
| Height | 32cm |
| Size | Medium |