SHOULDER BAG WITH EMBOSSED DESIGN
Next
SHOULDER BAG WITH EMBOSSED DESIGN
Previous
SHOULDER BAG WITH EMBOSSED DESIGN
Previous
In stock
Only %1 left
SKU
1010-3602-camel025
SHOULDER BAG WITH EMBOSSED DESIGN
Code: 1010-3602
1010-3602-camel025
As low as
€65.95
In stock
Only a few left
Out of stock
Women's shoulder bag with embossed design made of synthetic leather. Inside it has a lining, open pockets, and a zippered pocket. It has an adjustable chain strap, giving it an elegant look. It closes with a flap and gold clasp.
| Cases-Pockets | Inner zipped case,Inner cases |
|---|---|
| Closure | Gold/silver clasp |
| Handle Type | Chain |
| Product Material | Artificial Leather,Lining |
| Bag Type | Embossed pattern |
| Width | 8cm |
| Length | 26cm |
| Height | 20cm |
| Size | Medium |